Gençler Sigortacılığı Sevdi

Gençler Sigortacılığı Sevdi
     Sigortacılıkta kariyer yapmak isteyen gençler, her geçen gün artarken, sektörde faaliyet gösteren şirketlerin de gençleri mesleğe kazandırmaya yönelik birçok girişim...

Kazalarda tedavi masrafları SGK'dan

Kazalarda tedavi masrafları SGK'dan

   Trafik Kazaları Nedeniyle İlgililere Sunulan Sağlık Hizmet Bedellerinin Tahsiline İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlü...

More:

Sigorta Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sigorta Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

   Sigorta işi göründüğünden daha dikkat isteyen bir konu olduğu günden güne daha da netleşiyor.Artık sigortasız bir yaşam söz konusu bile olamaz.Peki hangi konularda dikkatli olmamız ge...

Hasar Anında Yapılacak İşlemler

Hasar Anında Yapılacak İşlemler

   Sigortalının hasarı öğrendiği tarihten itibaren 5 iş günü içerisinde şirkete bildirimde bulunması gerekir. Sigorta şirketi hasar ihbarını takiben, hasar tespiti amacı ile eksper tayi...

More:

                                                                                                                                                                

ERGO SİGORTA

sirketler

ERGO Hakkında

1926 yılında kurulan ve Swiss RE'nin iştiraki olan La Suisse Türkiye Umumi Mümessilliği 1981 yılında Avrupa Sigorta Aracılığı A.Ş. olarak faaliyetlerini sürdürmeye başladı. 1988 yılında sigortacılık faaliyetlerini düzenleyen yasanın değişmesi sonucunda Avrupa Holding ve Swiss Re tarafından İsviçre Sigorta A.Ş. olarak yeniden kuruldu. La Suisse Umum Sigorta A.Ş. portföyü İsviçre Sigorta'ya devredildi. 1995 yılında Sağlık ve Hayat branşlarında hizmet vermek üzere İsviçre Hayat A.Ş. adını aldı ve Swiss Re ile ortaklık 2006 yılına kadar sürdü. Avrupa Holding 2006 yılında Münich RE'nin çoğunluk hissesine sahip olduğu ERGO International AG ile ortaklık anlaşması imzaladı ve grubun sigorta şirketlerindeki hisselerinin %75'ini devraldı ve yeni oluşum ERGOİSVİÇRE adını aldı. 2008 yılında kalan %25'lik hisse ERGO Insurance Group'a devroldu ve şirket ERGO International AG bünyesine geçti. Nisan 2010'da gerçekleştirilen marka değişim kampanyası ile ERGOİSVİÇRE markası ERGO adını aldı. ERGO Insurance Group'un uluslararası alandaki ilk 3 şirketinden biri olarak konumlandırılan ERGO Türkiye tüm ülkeler arasında ERGO Insurance Group'un gelecek yıllardaki büyümesine en büyük katkıyı yapması beklenen ülke olarak öne çıkmaktadır. ERGO Türkiye bugün 800'den fazla çalışanı, 1500'ün üzerindeki acentesi ve broker'larıyla Türkiye'nin dört bir yanında sigorta, emeklilik ve hayat alanında bireysel ve kurumsal ürün ve hizmetler sunmaktadır.

ERGO Sigorta

2010 sonu itibariyle 144,6 milyon TL sermayesi, 694 milyon TL'ye ulaşan prim üretimi, 514 tam-zamanlι çalιşanı, tüm Türkiye'ye yayιlmιş 13 bölge müdürlüğü, 1500'ün üzerinde acentesi ve yaygın anlaşmalı kurumlar ağı ile ERGO Sigorta, sektördeki lider sigorta şirketlerinden biridir. Sorumluluğu ve yetkinliği ile, her türlü koşulda müşterilerinin yanιnda bulunarak onlarιn tüm sigorta ihtiyaçlarιna çözüm üretmekte ve hayat boyu işbirliğini garanti etmektedir. ERGO Sigorta Yangιn, Oto Kaza, Oto Dιşι Kaza, Mühendislik, Nakliyat, Tarιm ve Sağlιk olmak üzere 7 ana alanda ürün ve hizmetler sunmaktadır. ERGO Sigorta'nın hedefi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak büyümek, her zaman müşterilerinin yanında olduğunu hissettirerek Türkiye'nin en büyük sigorta şirketleri arasında yer almaya devam etmektir.

ERGO Sigorta web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

ERGO Emeklilik ve Hayat

ERGO Emeklilik ve Hayat, ERGO Grubu'nun uluslararasι uzmanlιğι, güvenilirliği ve büyüklüğüyle Türkiye'de güçlü ve güvenilir bir marka haline gelerek, lider emeklilik şirketlerinden biri olmayι hedeflemektedir.

ERGO Emeklilik ve Hayat'ιn en temel stratejisi; müşteri ihtiyaçlarιnιn detaylι analizine dayanan, müşteri beklentilerini tam karşιlayan ve müşteri odaklι çözümler sunmaktιr. ERGO Emeklilik ve Hayat; şeffaflιk, güven ve takιm çalιşmasι prensipleri ile bireysel ve kurumsal müşterilerine sürekli değer yaratmak üzere uzun süreli ilişkiler kurmayι, onlarιn emeklilik ve risk ihtiyaçlarιnι tam olarak karşιlamayι amaç edinmiştir. ERGO Emeklilik ve Hayat, finansal planlama uzmanlιğι ve ömür boyu koruma felsefesi çerçevesinde müşterilerinin yaşamlarι boyunca geleceklerine "değer" katmayι önemsemektedir. ERGO Emeklilik ve Hayat'ιn temel hedefi, müşterileri ile sadece emeklilik öncesinde değil, emeklilik hayatι boyunca da birlikte olacağι yakιn bir ilişkiyi tesis etmek ve sürdürmektir.

Bireysel emeklilik ürünleri ile müşterilerimiz, nasιl yatιrιm yapacaklarιnι belirleyip, emeklilik planlarιna kendileri yön verebilir, bireysel yatιrιm tercihlerine ve risk profillerine göre oluşturulmuş 8 farklι emeklilik yatιrιm fonundan dilediklerini seçerek kendilerine özel fon karmasι oluşturabilirler. ERGO Emeklilik ve Hayat'ιn sunduğu hayat ürünleri, müşterilerimizin hem kendi hem de sevdiklerinin hayatlarιnι ve geleceklerini garanti altιna almalarιna yardιmcι olur.

ERGO Emeklilik ve Hayat web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

Güçlü Yönlerimiz:

  • ERGO Insurance Group 2008 yılında 17 milyar Euro'yu aşan prim üretimiyle Avrupa'nın önde gelen sigorta grupları arasında yer alıyor.
  • Ana hissedarımız Munich RE, ERGO Insurance Group'un %99,67 oranındaki hissesine sahip dünyanın en güçlü reasürans şirketi.
  • ERGO Türkiye Munich RE ve ERGO Insurance Group'un uluslararası alandaki ilk 3 şirketinden biri ve tüm ülkeler arasında ERGO Insurance Group'un gelecek yıllardaki büyümesine en büyük katkıyı yapması beklenen ülke olarak öne çıkıyor.
  • ERGO Türkiye olarak bugün 800'den fazla çalışanımız, 1500'den fazla acentemiz ve broker'larımızla Türkiye'nin dört bir yanında sigorta, emeklilik ve hayat alanında bireysel ve kurumsal ürün ve hizmetlerimizi sunuyoruz.
  • Global know-how, konusunda tecrübeli, inançlı ve istekli bir kadro, sektöre farklılık getirecek yeni iş modelleri, müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanmış yepyeni ürünlerimizle farklılaşıyoruz.
  • Finansal olarak güçlüyüz ve hızlı geri ödeme gücüne sahibiz.

Hizmet Paketlerimiz

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Sıkça Sorulan Sorular

Büro, atölye ve/veya fabrikadaki elektronik cihazlar için Elektronik Cihaz sigorta teminatı aldıktan sonra ayrıca demirbaş olarak yangın ek teminatının alınması gerekli midir?
 Elektronik Cihaz sigortasında yalnızca cihazların bozulması değil; yangın, hırsızlık, doğal afetler de (deprem hariç) teminat kapsamına dahildir. Ayrıca yangın ek teminatının alınmasına gerek yoktur.

 

Makine kırılması sigortası, hırsızın makinelere vereceği hasarı da karşılar mı?
 Hırsızlık ve hırsızlığa teşebbüs teminat dışıdır. 
 

Facebook Sayfamız

Marjinal Sigorta Facebook Resmi Sitesi

İnsan Kaynakları

marjinalpersonel.jpg

Tanışmak için tıklayın! Yakında...

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak istermisiniz? Lütfen abone olunuz!